Lankomumas

Straipsnių peržiūros
508374

Mokykla ambasadorė

EP Informacijos biuras Lietuvoje 2016 – 2017 m.m. pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas.

Projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus  (tarp kurių pamokos apie ES ir Europos Parlamentą, informacijos lentynos įkūrimas, Europos dienos šventė ir kt.) taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis.

Vykdydamos projektą mokyklos varžosi dėl prizų (kelionių į Strasbūrą ir Briuselį). Siekiant atrinkti geriausius, bus kiekybiškai ir kokybiškai vertinami žemiau išvardinti projekto elementai: pamokos, Europos diena, teminiai renginiai, papildomi renginiai, projekto veiklų viešinimas.

2017-2018 mokslo metais 90 gimnazijų ir profesinio ugdymo mokyklų užsiregistravo dalyvauti projekte. Tarp jų ir mūsų mokykla. Už projekto vykdymą atsakingi vyresnieji ambasadoriai Joana Aleknavičiūtė, Aušra Zakžeckienė, Jolanta Mašiotienė ir jaunesnieji ambasadoriai – aktyvūs mokiniai, kurie padės organizuoti renginius, kurs informacijos centrą ir atliks darbus, susijusius su projektu. Projekto rezultatai paaiškės mokslo metų pabaigoje.