Lankomumas

Straipsnių peržiūros
478836

Projektas „Pietų Europos virtuvė geresniam specialistų rengimui“

Įgyvendinant Marijampolės profesinio rengimo centro koordinuojamą ERASMUS+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą „Pietų Europos virtuvė geresniam specialistų rengimui“  Nr. 2016-1-LT01-KA102-022814 į stažuotes užsienyje jau išlydėti pirmieji mūsų mokyklos atstovai. Vasario 12 d. į Maltą šešių savaičių stažuotei išvyko keturios Vilkijos žemės ūkio mokyklos virėjo specialybės mokinės.

 

 

Projekto dalyviai buvo svetingai sutikti priimančios organizacijos „Paragon Europe“ atstovų ir supažindinti su stažuotės programa, numatytomis praktikos vietomis.

Vasario 14 d. du Vilkijos žemės ūkio mokyklos virėjo specialybės mokiniai išlydėti 4 savaičių stažuotei į Italiją, Turino miestą. Mokyklos direktorė Dalytė Rudzevičienė palinkėjo mokiniams, kad stažuotė būtų naudinga ne tik profesine, bet ir svečios šalies, jos kultūros pažinimo prasme.

Priimantis partneris Italijoje - „International Education College Temis“, kuris jau daug metų organizuoja mobilumo stažuotes skirtinguose miestuose ir skirtingose Europos šalyse.