Lankomumas

Straipsnių peržiūros
423310

Paminėta Švento Valentino diena

Vasario 14 d. mokyklos bibliotekoje vyko renginys „Meilė niekada nesibaigia“, skirtas šventojo Valentino dienai paminėti. Renginio pradžioje buvo trumpai pristatyta Šv. Valentino biografija, akcentuojant, kad jis paaukojo savo gyvenimą dėl meilės, vedančios į santuoką ir šeimą. Mokyklos mokiniai, vadovaujami muzikinių užsiėmimų būrelio vadovės Ramunės atliko dainas ir skaitė lietuvių poetų eiles.

 

Mokyklos psichologė Laima pranešime „Meilės keliu“ atskleidė tikros meilės esmę, paaiškino skirtumus tarp įsimylėjimo ir meilės, pateikė brandžios meilės bruožus. Psichologė atkreipė dėmesį į skaistumo, kuris išvaduoja žmogų iš vartojimo nuostatos, svarbą mylinčių žmonių tarpusavio santykiuose.

DA2 grupės mokinė Svetlana  Adler-Mikulėnienė pranešime „Širdis, santuoka, šeima krikščioniškoje tradicijoje“ paaiškino, kad širdis yra svarbiausias žmogaus organas ne tik fizine, bet ir dvasine prasme, nes ji vienija visą žmogaus būti ir joje vyksta svarbiausi apsisprendimai. Buvo aptarta sakramentinė santuokos esmė, primenant, kad Santuokos sakramentą teikia vyras ir žmona vienas kitam visą gyvenimą, o ne kunigas.

Renginį vainikavo kartu sugiedotas „Himnas Meilei“. Visus norinčius pagilinti žinias apie meilę, draugystę, santuoką kviečia knygų paroda „Meilė niekada nesibaigia“.

DA2 grupės mokinė S.  Adler-Mikulėnienė

0 - Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()
0 - Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Jūs negalite peržiūrėti šio puslapio turinio dėl to, kad:

  1. pasenęs adresynas/ mėgstamiaus
  2. paieškos sistema, kuri turi senus duomenis apie tinklapio įrašus
  3. praleistas adresas
  4. Jūs neturite prieigos prie šio puslapio
  5. Užklaustas šaltinis nerastas.
  6. Atliekant Jūsų užklausą, aptikta klaida.

Prašome išbandyti vieną iš šių puslapių:

Jei turite sunkumų, prašome susisiekti su sistemos administratoriumi ir pranešti apie klaidą.

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()