Lankomumas

Straipsnių peržiūros
478809

Integruotas bendrojo ugdymo ir specialybės dalykų projektas ,, GEOMETRINIŲ FORMŲ GROŽIS IR JŲ SIMBOLIKA“

Š.m. lapkričio 21 - gruodžio 15 d. mokykloje buvo organizuojamas integruotas bendrojo ugdymo ir specialybės dalykų projektas ,, Geometrinių formų grožis ir jų simbolika“. Projekto metu mokiniai siuvo žaisliukus mokyklos eglutei, karpė žiemos sodą, gamino naujametinius atvirukus, siuvo kalėdinę instaliaciją prie eglutės, vėlė ir siuvo įvairias dovanėles, kurias vėliau vežė seneliams. Visose šiose veiklose  atsispindėjo įvairių geometrinių figūrų žaismingumas ir grožis.

 

Baigiamojo renginio metu lapkričio 15 d. mokiniai susipažino su įvairių geometrinių formų simbolika plačiau. Vyko moksleivių darbų paroda. Mokyklos direktorė Dalytė Radzevičienė už dalyvavimą Respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,, Olimpis 2016“  įteikė  padėkos raštą A30 gr. moksleiviui Donatui Kokanskiui ir III laipsnio diplomą V23 gr. moksleivei Renatai Rajunčaitei. Mokiniai atlikinėjo praktines užduotis, dėliojo lego gyvūną iš geometrinių formų. Už projekte vykdytas veiklas mokiniai buvo įvertinti pažymiais ir skaniais prizais.

Renginį organizavo matematikos mokytoja metodininkė A.Zakžeckienė, informatikos mokytoja metodininkė V.Jotkienė , etikos vyr. mokytoja B.Martinavičienė, profesijos mokytoja metodininkė I.Gumauskienė ir mokytoja J.Kavaliauskienė, dailės mokytoja A.Maciukaitė.