Lankomumas

Straipsnių peržiūros
493629

Eglutės įžiebimas mokykloje

Eglutės įžiebimas – tradicinė jauki mokyklos bendruomenės šventė. Šio įvykio nekantriai laukė visi mokiniai, nes tai ženklas, kad Kalėdos jau čia pat. Kiekvienais metais eglutę puošti suteikiama garbė pirmakursiams, bet prie mokyklos puošimo prisidėjo visa mokyklos bendruomenė. Visą savaitę klegėjo mokiniai, mokytojai, aptarnaujantis personalas, puošdami sienas ir langus karpiniais, keisdami stendų ekspozicijas.

 

Linksmą šventę gruodžio 15 dieną pradėjo neįprastas nykštukų choras nuotaikinga daina apie mažo žmogučio dideles svajones. Mokyklos direktorė Dalytė Rudzevičienė susirinkusius mokinius, mokytojus ir svečius pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo, kad dosnus Kalėdų Senelis aplankytų visų šeimas, padėkojo visiems prisidėjusiems prie mokyklos papuošimo. Po ypatingo signalo eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis. Garsūs mokinių plojimai ir kartu atliekama daina kvietė pasidžiaugti artėjančiomis kvapiomis Kalėdomis.

Šv. Kalėdų laukimo laikas – šventas laikas. Šviečia papuoštos eglutės, mirga girliandos. Taip norisi būti geresniems, užjausti kenčiantį, padėti skurstančiam. Gal net ir lengviau paprašyti pagalbos – greičiau supras, nepasijuoks, padės. Pabūkime vienas su kitu, būkime jautresni ir atlaidesni, mylėkime savo šeimos narius, pasakykime gerą žodį kaimynui, nusišypsokime praeiviui.

Neformaliojo švietimo organizatorius Virginijus Štilpa