Minicalendar

rugpjūčio 2019
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
370125
  • KVIEIAME-MOKYTIS-9-ir-10-PROFESIJOS.png
  • KVIEIAME-MOKYTIS-APSKAITININKO-IR-KASININKO-PROFESIJOS-1.png
  • KVIEIAME-MOKYTIS-APSKAITININKO-IR-KASININKO-PROFESIJOS-2.png
  • KVIEIAME-MOKYTIS-APSKAITININKO-IR-KASININKO-PROFESIJOS.png
  • KVIEIAME-MOKYTIS-automechaniko-PROFESIJOS.png
  • KVIEIAME-MOKYTIS-SLAUGYTOJO-PADJJO-PROFESIJOS.png

Įspūdžiai iš stovyklos „Vilkis 2019“

2019 m. birželio 25-28 dienomis mūsų mokykloje vyko vasaros nemokamų dienos užsiėmimų stovykla 8-13 metų vaikams. Jau trečią kartą prisidedame prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“, taip praturtindami Vilkijos vaikų vasaros atostogas. Stovyklos idėja – supažindinti vaikus ir paauglius su profesijomis, kurių mokome mūsų mokykloje. Tad, stovyklos metu profesijų mokytojai, būrelių vadovai vedė savo srities užsiėmimus vaikams patraukliu būdu.

Kiekvieną dieną stovyklautojai pradėdavo žaisdami sportinius žaidimus, vėliau jų laukdavo mažiausiai tris užsiėmimai: tai įdomi ir smagi viktorina, susipažinimas su automobilio sandara, diagnostika ir remontu, virtuvės paslaptys, kalvystės menas. Svarbūs buvo ir taikomosios dailės užsiėmimai: tai raktų pakabukų ir lėlių iš kartono kūryba bei gamyba. Taigi, vaikai mokėsi kūrybiškai spręsti užduotis, sutarti, dalintis. Užsiėmimus paįvairino ir tokios veiklos kaip pamoka „Maketavimo ABC“, išvyka į raganaitės Brigitos dvarelį, ekskursija į Petro Cvirkos memorialinį muziejų Klangiuose, Veliuonos krašto istorijos muziejų, Veliuonos biblioteką ir kultūros centrą. Atsisveikindami stovyklautojai ir jų tėvai dėkojo už įdomius užsiėmimus ir gerai praleistą laiką, tad tikimės, kad vaikų patirti įspūdžiai paskatins juos ateityje grįžti prie patikusių prasmingų veiklų.

 

 

Dėkojame mokyklos direktorei Dalytei Rudzevičienei, kuri skatina jaunosios kartos kūrybiškumą ir kviečia derinti konkrečioje aplinkoje glūdinčias galimybes su neformaliuoju švietimu.

Jūratė Perekopskienė